• tlo1

.

.

.

Zapraszamy serdecznie do wpisywania Państwa cennych opinii

Wyślij wiadomość
Temat *
Autor *
Treść *
Kod * Obrazek CaptchaWygeneruj inny
   
 

Jacek,Monika,Emilka i Gabrysia z Wrocław...: Dziękujemy po raz drugi

14.08-18.08 to czas spędzony w Domu Na Jurze !Byliśmy tu już 2 razy i jest pyszne jedzenie , super atmosfera i kochane psy !Zwiedziliśmy mnóstwo miejsc , ale za każdym razem chcieliśmy tu wracać. Bardzo polecamy to wspaniałe miejsce. Były super wakacje !! Za rok przyjedziemy na dłużej.Dziękujemy Pani Małgosiu za PYSZNE jedzenie i miło spędzony czas. Do zobaczenia za rok !!

wtorek, 20, sierpień 2019

Hania,babcia Wanda,Kasia,Iga i Helenka: Bardzo miły pobyt

Dziękujemy za miły pobyt i urokliwą atmosferę oraz pyszne śniadania

poniedziałek, 19, sierpień 2019

Krzysztof , Renata i Nero z Bydgoszczy: Czwarty raz

Mamy przyjemność wpisywać się po raz czwarty !!! To chyba najlepiej oddaje urok tego miejsca. Dziękujemy Pani Małgosiu za wszystko !

poniedziałek, 19, sierpień 2019

10 plus 2: Gorąco polecamy

Bardzo dziękujemy . Polecamy wszystkim !!!

środa, 14, sierpień 2019

Magda z Częstochowy: Wspaniałe urodziny

W imieniu własnym i moich przyjaciół dziękuję ,że mogliśmy w tak cudownym miejscu uczcić moje urodziny.Ogród przepiękny ,śniadania przepyszne.

niedziela, 04, sierpień 2019

Ewa, Tomasz , Marysia i Piotruś: Dziękujemy za gościnę

Dziękujemy za gościnę w tych progach. Już wiemy po co tu wrócić . Wspaniałe miejsce , cudowni gospodarze i jeszcze wiele miejsc do zwiedzania. Pozdrawiamy i do zobaczenia.

sobota, 03, sierpień 2019

Klub brydżowy: Czuliśmy się świetnie

Serdecznie dziękujemy przemiłym Gospodarzom za to ,że stworzyli nam atmosferę swobody i zaprosili nas do swojego cudownego domu. Do zobaczenia. Alina i Robert Polaszek. Martyna i Wojtek Machowiak.

sobota, 13, lipiec 2019

Iga I Piotr Gawrońscy / Warszawa: Serdecznie dziękujemy

Z całego serca dziękujemy Państwu za ten niezwykły czas.Dziękujemy za ciepłe przyjęcie oraz ogromną gościnność.Szczególnie w tym trudnym dla nas czasie - cisza , piękno przyrody , bliskość lasu i ciemność gwieździstej nocy , były dla nas ukojeniem .Pobyt w Państw pięknym Domu napełnił nas otuchą i dodał nam sił do dalszych życiowych zmagań. Mamy szczerą nadzieję ,że wrócimy do Domu na Jurze razem z bliskimi , którzy nie mogli nam towarzyszyć .Jak powiedziała nam dziś Pani z synkiem Wiktorem , gdy podwoziliśmy ich do Niegowej : " Dobrzy ludzie się jakoś przyciągają" .Dziękujemy i do zobaczenia.

niedziela, 30, czerwiec 2019

Zdzisław Juszczak: "Dom na Jurze"

Oto Siedlec "Dom na Jurze" , proszę wejść do Domu.Jest tu pięknie i wygodnie , nie powiem nikomu. Gdybym zdradził jak tu ładnie i rodzinnie było.Ludzie zaczną się pakować , miejsc by nie starczyło. Gości wita Pani Gosia , rozdziela pokoje : Prowansalski i Toskański , z właściwym wystrojem. Okolice z atrakcjami : ostańce , pustynie.Orle gniazda z zamczyskami.Nic Cię nie ominie. Źródła , stawy i jaskinie, szlaki rowerowe.Trasy piesze dla wędrowców .Byłem , ręczę słowem. Całym sercem dziękujemy , za nasz pobyt cały . Atmosferę i śniadania. Wspomnienia zostały !!! Tą rymowanką dziękują; Helena, Zdzisław i Marcin Juszczakowie ze Sztumu i Irena Sudek z Pruszcza Gdańskiego.

czwartek, 27, czerwiec 2019

Rodzina z Wielkopolski: Dziekujemy za super wypoczynek

Dziekujemy za 4 piękne dni w miłej atmosferze , bardzo dobre i obfite śniadania oraz urocze otoczenie przyrody. Towarzystwo psiaków było również bardzo sympatyczne.Bardzo dziękujemy. Justyna ,Sławek , Marta i Mariusz.

niedziela, 23, czerwiec 2019

Rodzina z Inowrocławia: Sielsko , anielsko

Dziękujemy za miły pobyt , było uroczo , spokojnie , sielsko.Gospodarze przesympatyczni , pieski dotrzymywały nam towarzystwa w zabawie. Zaangażowanie Państwa widać w każdym szczególe. Dziękujemy !!! Renata , Maciej , Szymon i Tomek.

niedziela, 23, czerwiec 2019

Klaudia, Bogdan , Tatianka i Alicja: Zapamiętamy Dom na Jurze

Dziękujemy za tak miło spędzony czas.Mimo ,że były to tylko 3 dni , na długo zapamiętamy pobyt w Domu na Jurze . Ciepła rodzinna atmosfera oraz przepyszne śniadania na długo pozostaną w naszej pamięci , a przepiękny ogród stanie się dla nas inspiracją. Mamy nadzieję , że jeszcze kiedyś zawitamy w te progi. Serdecznie dziękujemy.

sobota, 22, czerwiec 2019

Maria , Robert , Lena i Zuzia: Warto tu przyjechać

Dziękujemy za wspaniały pobyt , wyborne śniadania i przemiłe rozmowy o podróżach.

niedziela, 09, czerwiec 2019

Rodzina Szlenkierów z Warszawy: Majówka 2019

Wracamy do domu pełni pięknych wspomnień i pod wielkim wrażeniem pięknego ogrodu i bardzo gustownie urządzonych wnętrz tego Wspaniałego Domu. A teraz Tosia i Franek : Dziękujemy też za wspaniałą zabawę z pieskami.Szkoda tylko ,że Legia przegrała z Piastem , poza tym wszystko było spoko.

niedziela, 05, maj 2019

Monika Durrenkamp Warszawa: Klimatyczny Dom na Jurze

Dziękujemy bardzo za klimat tego miejsca , wspaniałe śniadania i wygodę.Piękna okolica . piękni właściciele , piękne psy.Polecę to miejsce wszystkim znajomym i na pewno wrócimy wkrótce.

niedziela, 05, maj 2019

Nawroccy: To już 5 lat

Szanowni Gospodarze , mija już 5 lat naszej znajomości.Podczas kilkukrotnych pobytów zawsze spotykało nas to samo - wysoki standard połączony z rodzinną , sympatyczną atmosferą.W tym czasie rozrosła się nasza Rodzina. Za obecny pobyt bardzo dziękują : Małgorzata , Grzegorz , Agnieszka , Paulina , Krzysztof i najmłodszy Mikołaj ( "Gwidon" ), 2,5 -miesięczny potomek.

sobota, 04, maj 2019

Dorota , Jerzy , Kuba i Agata: Super majówka

Bardzo dziękujemy za przemiłą gościnę , sympatyczną atmosferę , niesamowite widoki i przepyszne śniadania.

piątek, 03, maj 2019

Marta i Maciek Adamscy: Wspaniały pobyt

Bardzo dziękujemy za wspaniały pobyt i przepyszne jedzenie. Do zobaczenia. Wiosna na Jurze jest magiczna. Wspaniale wypoczęliśmy !!

piątek, 03, maj 2019

Iwona Jarlaczynska-Rudziewicz i Ludwik R...: Idealnie

To była kwintesencja przyjemności !!

poniedziałek, 19, listopad 2018

Marta i Maciek Adamscy: Listopad na Jurze

Bardzo dziękujemy za wspaniały pobyt i przepyszne jedzenie. Do zobaczenia !! Listopad na Jurze jest magiczny.Wspaniale wypoczęliśmy.

poniedziałek, 19, listopad 2018

Julia ,Jadzia, Kuba Janowscy z Torunia: Piękna Jura jesienią

"Przeżarci na wylot " , wypełnieni przednim jadłem , czystym powietrzem i spokojem , bardzo dziękujemy za ponowną gościnę.Jura jesienią jest PRZEPIĘKNA !!! Pani Małgosiu , Panie Adamie ... żal wyjeżdżać. DZIĘKUJEMY ! ( Mańce i Kenii też ).Dziękuje też Zuri - latający pies , miłośniczka zapasów z Manią.

niedziela, 04, listopad 2018

Maja,Olek , Pola , Emma i Leon: miejsce na 6-tkę

Bardzo dziękujemy za wspaniały pobyt , jedzenie wyśmienite, Panie ogromnie pomocne i przemiłe , dom piękny , okolica bajeczna !!! Na pewno tu wrócimy !

niedziela, 04, listopad 2018

Kasia: Pozdrowienia

Bardzo mi się podobało.Pozdrawiam wszystkich i Manię i Kenię tagrze pozdrawiam

niedziela, 16, wrzesień 2018

Rodziny Zwierzchowskich,Konofolów i Kośn...: wierszyk o Domu na Jurze

Siostry mi opowiadały , które tu odpoczywały ,że to miejsce wyśmienite , by z rodziną spędzić weekend.Więc zebrałyśmy się wszystkie - rodzinami oczywiście. Chociaż deszcz krzyżował plany , pobyt bardzo był udany. Wspólny weekend tu na Jurze ...? Chyba kiedyś to powtórzę.. Kajetan , Justyna , Iwona ,Krystyna , Władysław , Bartosz , Zuzia , Artur , Ewa.

niedziela, 16, wrzesień 2018

Paulina i Paweł Markiewicz , Kutno: Do zobaczenia

Szanowni Gospodarze , byliśmy tutaj po raz drugi i na pewno nie ostatni.Bardzo dziękujemy za miły pobyt , pyszne śniadania , atmosferę , miłe rozmowy , a także zainteresowanie i życzliwość przejawianą każdego dnia przy okazji naszych późnych powrotów z rowerowych szlaków Jury. Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia. P.S. A dla super piesków - osobno - głaskanie i mizianie.

środa, 05, wrzesień 2018

Maja Ziemba: Wakacje na Jurze

Bardzo mi się tu podobało , bardzo fajne wrazenia i pieski. Mielismy bardzo , bardzo fajny pokój z pluszaczkiem na kluczach.Nasz piesek również się bawił bardzo fajnie z Manią i Kenią. Poznałam tu także bardzo fajnych kolegów i koleżanki.Wspinałam się na skałkach i bawiłam się tu na podwórku i w ogrodzie.

wtorek, 04, wrzesień 2018

TYMUŚ ZIEMBA: Bardzo dziekuje

Bardzo Dziekuje za gościne W Domu Na Jurze.Jedzenie mi smakowało , miałem bardzo fajny pokój.

wtorek, 04, wrzesień 2018

Jabłońscy z Suchego Lasu k.Poznania: Gościnność i serdeczność

Szanowni Gospodarze Domu na Jurze !! Bardzo dziękujemy za gościnę i serdeczność , jakich doświadczyliśmy w tym uroczym miejscu. Za otwartość , wrażliwość i gotowość dzielenia się doświadczeniami z odkrywania Jury , za troskę o nasze podniebienia i żołądki ( zwłaszcza bezglutenowy ) - dziękujemy. To był dobrze wykorzysatany wakacyjny czas , w dużej mierze dzięki Państwu. Mamy nadzieję do zobaczenia. Kasia , Sławek i Antek.

czwartek, 23, sierpień 2018

EGMJ Myćki z Wrocławia: Było super !!!!!!!

Pyszne jedzenie , pięknie zadbany ogród , wspaniałe zwierzaki , mili właściciele , ładne pokoje i dużo pięknych miejsc do zwiedzania. Będziemy bardzo tęsknić za psami i tym wspaniałym miejscem. !!Dzięki pobytowi w Domu na Jurze fajnie spędziliśmy wakacje.Na pewno tu wrócimy.

poniedziałek, 20, sierpień 2018

Maja Wiertel: Dziękuję

To znowu ja. Dziękuję pani za pyszne sniadania.Za piekne pokoje.Oraz zato ze mogliśmy pogłaskać i wyczesać pieski.Bardzo mi sie podobało i mam nadzieje że mojej rodzinie terz.

środa, 01, sierpień 2018

Rodzina Wiertel: Życzmy wszelkiej pomyśłności

W ten sposób oraz kolejnym wpisem , rozpoczęła swoje wrażenia z pobytu w państwa domu nasza młodsza córka Maja. Niestety jej wrażenia w wersji pisanej nadal mają błędy ortograficzne kłujące w oczy laików ,a co dopiero Panią jako polonistkę .Przepraszamy za nią ( ma osiem lat ) . Starsza córka ( ma trzynaście lat ) myśli podobnie , jednak zawstydzona nie zdecydowała się na opis swoich myśli. Szkoda robi mało błędów i układa ładniejsze zdania. To co wszyscy myślimy żona potrafiła ująć w zdaniu : "Jura nie byłaby taka wyjątkowa bez DOMU NA JURZE " ! Wszyscy podziwiamy ogrom pracy i efekty zrealizowanych w DOMU NA JURZE marzeń. A najbardziej doceniamy otwarte serce i miłość do gości. Zyczymy Państwu zdrowia , wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego. Monika Klimaszewska-Wiertel , Amelia Wiertel , Maja Wiertel , Kazimierz Wiertel

środa, 01, sierpień 2018

Maja: Dziękuję

Pani Małgosiu , dziękuję Pani za

środa, 01, sierpień 2018

Amelka z Wałcza: Pyszne śniadania

Pani Małgosiu !! Dziękuję Pani za śniadania, które były pyszne ( nawet lepsze niż mojej mamy ).Dziękuję również za świetną atmosferę i tyle troski.

środa, 01, sierpień 2018

Rodzina z Wałcza: Piękne wrażenia

Pani Małgosiu !!! Dziękujemy za wspaniałą atmosferę , PRZEPYSZNE ŚNIADANIA!!! Jesteśmy pod wrażeniem miejsca , ogrodu ,kochanych zwierzaków , a przede wszystkim zaangażowania i wkładanego we wszystko serca .To były wspaniałe dni , do których będziemy wracać wspomnieniami. Życzymy Państwu dużo zdrowia , szczęścia , wielu miłych gości oraz pozytywnych wspomnień z ich pobytu. Podziękowanie dla Pani Ilony !! Podróżując po Polsce nie spotkaliśmy i nie spotkamy drugiej takiej Pani Małgosi ! Dziękujemy za troskę i pomocną dłoń. Łucja , Darek ,Julia , Weronika Maślany z Wałcza Pozdrawiamy !!

środa, 01, sierpień 2018

Skowrońscy z Poznania: Podziękowania

Gorące jak słońce i szybkie jak wiatr podziękowania za najlepsze wakacje na świecie, spędzone w Domu na Jurze. P.S. To były trzecie wakacje spędzone w Domu na Jurze. Na pewno nie ostatnie. PPS. Najlepsze śniadania na świecie !!

wtorek, 24, lipiec 2018

Rodzina z Obornik k.Poznania: cudowne wakacje

Pani Małgosiu ! Dziękujemy za cudowne wakacje w Domu na Jurze !Było sielsko , czarodziejsko ! Z pysznymi śniadaniami, cudną okolicą , pięknym ogrodem i psiakami , czuliśmy się bezpiecznie jak w Orlim Gnieździe ! Kasia , Łukasz , Tosia , Adaś.

poniedziałek, 23, lipiec 2018

Krzysztof , Renata i Nero z Bydgoszczy: Magia

Nasz trzeci pobyt.Magia miejsca trwa nadal ! Dziękujemy Pani Małgosi i Pani Ilonie za wszystko.

niedziela, 22, lipiec 2018

Ania , Jędrzej,Marysia i Tomek z Elblaga: Drodzy Gospodarze

Drodzy Gospodarze Domu na Jurze !!! W pięknych okolicznościach przyrody przekonaliśmy się , jak wielkie serce mają Państwo dla swoich gości , tego regionu oraz domu. Pewnie dlatego czuliśmy się tu wspaniale , jak w domu...... P.S. Dziękujemy za pyszne śniadania i wspaniałą zabawę z psami.

niedziela, 22, lipiec 2018

Ilona,Wojtek i Staś Mikołajewscy: Mieliśmy super wakacje

Dziękujemy bardzo za fantastyczny pobyt , jesteśmy zachwyceni Domem na Jurze oraz jego okolicą. Dziękujemy Pani Gosiu za pyszne posiłki , w które wkładała Pani serce , to serce czuło się na talerzu. Dziękujemy Panu Panie Adamie za miłe pogawędki oraz fajne ognisko. Niech Bóg Państwa błogosławi.

niedziela, 08, lipiec 2018

2 rodziny z Opola: Pozdrowienia i podziękowania

Było naprawdę fajnie , a nawet super !! Do zobaczenia jesienią. Beata, Agnieszka , Tomek i LARA ( labradorka )oraz Michał , Edyta , Kamil ,Adam i MUS ( wilk szwajcarski )

niedziela, 24, czerwiec 2018

Rodzina Pawłowskich: Cudowne 2 tygodnie

Pani Małgosiu i Panie Adamie.Zawsze mówimy ,że nigdzie nie można tak wypocząć jak w Polsce.Teraz zaczniemy mówić ,że nigdzie nie można tak wypocząć jak w Domu na Jurze.Spędziliśmy fantastyczne 2 tygodnie.Piękny ogród i bajkowy las - tuż za płotem. Najsmaczniejsze śniadania i troska gospodarzy i Pani Ilonki , czy mamy wszystko , czego nam potrzeba. Przemiłe rozmowy o wszystkim. Nawet przegrana polskiej drużyny , była łatwiejsza do zniesienia w takim towarzystwie. Dziekujemy Wam za ciepłą atmosferę i za wszystko powyższe.Już chcemy tu wracać. Ola , Robert , Adam i Antek.

sobota, 23, czerwiec 2018

Hania Florek i rodzinka: Bardzo dziekujemy

Bardzo dziękujemy. Było super. I love you Dom na Jurze !!!!!

sobota, 23, czerwiec 2018

Rodzina Witkowskich: Do zobaczenia

Dziękujemy za miły pobyt w Domu na Jurze.Były bardzo dobre śniadania i wszyscy byli bardzo mili.Odpoczęliśmy i na wiele wycieczek się wybraliśmy.Czuliśmy się tutaj jak w domu.Bardzo fajnie ,że były dwa psy i dwa koty. Piękna okolica i na pewno tu wrócimy. Iga oraz Michał , Marysia , Ania i Ala

piątek, 22, czerwiec 2018

Małgosia , Robert i Witek: Jak w domu

Dziękujemy za cudowny pobyt, wspaniałe domowe jedzenie , rodzinną atmosferę. Cuuuuudowny weekend.Buziaki.

wtorek, 19, czerwiec 2018

B and B: Dziękujemy

W imieniu Misia-Dziedzica dziękujemy za miły pobyt !!!

wtorek, 19, czerwiec 2018

Ania i Beata: Dzięki za ciszę

Dziękujemy za możliwość ciszy spokoju i odpoczynku oraz za przyjazną atmosferę

niedziela, 27, maj 2018

Iga,Grzegorz i BYK: dziekujemy

Wszystko super ! Bardzo nam się tu podoba i na pewno niebawem tu wrócimy !! Pyszne pączki !

niedziela, 25, marzec 2018

Igor Kromołowski: Super fajnie

Było bardzo fajnie .Ladny apartament .Bardzo fajna okolica .Sympatyczni gospodarze.Bardzo podobały mi się psy : Mania i Kenia.

sobota, 24, marzec 2018

MaŁgosia , Robert i syn Witek: cudowny weekend

Dziękujemy za cudowny pobyt, wspaniałe domowe jedzenie , rodzinną atmosferę. Serdeczności.!!!!

poniedziałek, 26, luty 2018

Wdzięczne Rodziny: zjazd rodzinny

Dziękujemy za możliwość spotkania całej naszej rodziny.Brak nam słów , aby wyrazić naszą wdzięczność za tak cudowny wieczór.Było magicznie , cudownie , a wspomnienia zostaną z nami na zawsze.Dziękujemy !! Cała rodzina Siarkiewiczów , Romanów , Dorczyńskich , Podbielskich i Sitkowskich

niedziela, 28, styczeń 2018

 

Powered by Phoca Guestbook